NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Okulu Projesi Eğitimleri Devam Ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR, Aile Okulu Projesi kapsamında devam eden aile eğitimlerini ziyaret etti.
Aile Okulu Projesi Eğitimleri Devam Ediyor.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim YAŞAR,  Necip Fazıl KISAKÜREK İlkokulunda düzenlenen Aile Okulu Projesi kapsamında yapılan aile eğitimlerini ziyaret etti.

Eğitimi yerinde inceleyen Halil İbrahim YAŞAR, velilerle bir süre sohbet ederek aile eğitiminin öğrencilerimizin gelişimindeki öneminden bahsederek bakanlığımız Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan Aile Okulu Projesinin önemine vurgu yaptı. Bu proje ile okulda edinilen bilgi, beceri ve davranışların, hem aile içinde hem de sosyal yaşam içerisinde sürdürülebilir olması, okul ortamında ve evde yapılanların tutarlı olmasına ve eşgüdüm sağlanması, ailenin ve devamında toplumun sağlığının korunmasına katkı sağlamak; aile içi ilişkiler, ev yönetimi ile çocukların davranış yönetimlerine rehberlik edilmesi vb. hedeflerle eğitimler başlamıştır." dedi.

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.