NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aday Öğretmenlerin Sözlü Sınav (Mülâkat) Duyurusu

 

 

Aday Öğretmenlerin Sözlü Sınav (Mülâkat) Duyurusu

  

2015 Şubat döneminde aday öğretmen olarak atanan öğretmenlerin Sözlü Sınavları (Mülakatları) aşağıdaki esaslara göre yapılacaktır.

 

1- Aday öğretmenlik mülakatı, Niğde Merkez Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde  ( 21, 22 Mart 2016 tarihlerinde) yapılacaktır.

2- Her gün 25 aday öğretmen mülakata alınacak olup; bunların 12´si sabah oturumunda; 13´ü öğlen oturumunda mülakata gireceklerdir.

3- Sabah oturumunda 12 aday öğretmen saat 09.00´da; öğlen oturumunda ise 13 aday öğretmen saat 13.00’te bekleme salonunda eksiksiz olarak hazır bulunacaklardır.

4- Aday öğretmenler mülakat takviminde belirtilen gün ve saatte Mülakat için belirlenen salonda hazır bulunacaklardır. Geç kalanlar ya da gelmeyenler mülakata alınmayacaktır.

5- Aday öğretmenler bekleme salonu ve mülakat salonunda cep telefonu, kayıt cihazı, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf ve video makinesi vb elektronik cihaz bulundurmayacaklardır.

6- Mülakata gelirken sınav giriş belgesi ve kimlik belgesini ( nüfus cüzdanı, evlenme cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgelerinden biri) yanlarında getirerek komisyona ibraz edeceklerdir.

 

Aday öğretmenlerin sözlü sınav (mülakat) takvimi ve aday öğretmen listesi için tıklayınız.

 

Aday öğretmenlerin sözlü sınav (mülakat) sınav giriş belgesi için tıklayınız.

 

 

 

Yukarı Kayabaşı Mah. Dışarı Cami Sk. No 9 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.