NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8. Sınıf Kazanım Testleri Soru Hazırlama Komisyonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR´ın başkanlığında 8. Sınıf Kazanım Testleri soru hazırlama komisyonunda görev alan öğretmenlerle değerlendirme toplantısı yapıldı.
8. Sınıf Kazanım Testleri Soru Hazırlama Komisyonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR´ın başkanlığında 8. Sınıf Kazanım Testleri soru hazırlama komisyonunda görev alan öğretmenlerle değerlendirme toplantısı yapıldı. Niğde Öğretmenevinde 29 Aralık 2015 Salı günü 17.30´da akşam yemeği ile başlayan toplantı Halil İbrahim YAŞAR´ın konuşması ile devam etti. Halil İbrahim YAŞAR;"Öncelikle bu projede gönüllü olarak görev aldığınız için fedakarlıklarınızdan dolayı teşekkür ederim. Karşılık beklemeden öğrencilerimizin istifade edeceği bu testleri hazırlamanız takdire şayan. Emeğiniz çok büyük, hazırladığınız testler ülkemizin her yerinde kullanılıyor, diğer illerden projemiz konusunda bilgi isteniyor. Özellikle okullarımızın kaynak ihtiyacını bir nebze de olsa karşıladığınız için çok teşekkür ederim. Eğitimciler olarak alışkanlıkları değiştirmemiz lazım, veli ve öğrencilerimizin ek kaynak kullanılması gerektiği inancını yıkmamız lazım. İşin mutfağında olarak bizim üretmemiz lazım. Eğer öğretmenlerimiz inanmasın eğitimin kalitesini kimse yükseltemez. Ülkemiz kalkınacaksa sizin sayenizde kalkınacak. Burada bulunmanız gerçekten büyük bir ayrıcalık. İyi olacağına inanıyorum. İlimizi iyi yerlerde görmek bizi mutlu edecektir. Tekrar çalışmalarınız için çok teşekkür eder başarılar dilerim." dedi.

İl Milli Eğitim Strateji Şube Müdürü Ahmet ŞENEL de "Değerli arkadaşlar ben de bu örnek çalışmada yer aldığınız ve bize destek verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten güzel dönütler alıyoruz çeşitli illerden velilerimiz ulaşıp teşekkür ediyorlar. İnşaallah bu çalışmamızı kapsamını genişleterek devam ettiririz. tekrar teşekkür ederek başarılar dilerim." dedi. 

Konuşmaların ardından öğretmenler ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi görüş alışverişinde bulundu. Yapılan istişareler sonucunda toplantı ilerleyen aylarda tekrarlanmak üzere son buldu.

 

 

 

 30-12-201530-12-201530-12-201530-12-2015

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.