NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4.Niğde Tanıtım Günleri Başkentte Başladı

Bu yıl 4.sü düzenlenen Niğde Tanıtım Günleri etkinlikleri 20 Kasım Perşembe günü Ankara Atatürk Kültür Merkezi´nde büyük bir coşku ile başladı.
4.Niğde Tanıtım Günleri Başkentte Başladı

Bu yıl 4.sü düzenlenen Niğde Tanıtım Günleri etkinlikleri 20 Kasım perşembe günü, Ankara Atatürk Kültür Merkezi´nde büyük bir coşku ile başladı.Açılış; Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz´ın, İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Sebahattin Öztürk´ün, Ankara ile Niğde´den çok sayıda bürokrat ve protokol üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi. 23 Kasım Pazar günü tamamlanacak olan etkinliklerde İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Halil İbrahim Yaşar´ın öncülüğünde kurumumuz da  yerini aldı.Tanıtım günlerinde Niğde´ye ait kültürel değerler, yetiştirilen tarım ürünleri,tarihi ve turistik yerler ve yöresel lezzetler ziyaretçilere tanıtıldı.Açılış gününde büyük ilgi gören standımızda; Türkiye´deki meslek liseleri arasında ilk defa açılan Niğde Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yenilenebilir Enerji bölümü öğrenci ve öğretmenleri tarafından yapılan ürünler, Bor Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi tarafından üretilen ayakkabı ve sıralar, Merkez Halk Eğitim Merkezi ile Bor Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerince yapılan ürünler,  ilgiyle karşılandı.Bu tanıtım etkinliklerine, Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerince sunulan müzik dinletisi ayrı bir keyif kattı. Ayrıca Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezince hazırlanan ve kültür merkezinin girişinde sergilenen "Minia Niğde"  görkemli bir şekilde ziyaretçileri karşılıyor.

 

4. niğde4. niğde4. niğde4. niğde4. niğde4.niğde4. niğde4. niğde

 

     *Daha çok fotoğraf için.

       www.facebook.com/NigdeMEM

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.