NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı Niğde'de Coşkuyla Kutlandı.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. Yıl Dönümü Münasebetiyle Kutlama Programı Düzenlendi.
30 Ağustos Zafer Bayramı Niğde'de Coşkuyla Kutlandı.

Niğde Cumhuriyet Meydanı'nda saat 10:00'da başlayan kutlamalara Niğde Valisi Sayın Yılmaz ŞİMŞEK, AK Parti Niğde Milletvekilleri Yavuz ERGUN ve Selim GÜLTEKİN, Niğde Belediye Başkanı Emrah ÖZDEMİR,  İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim YAŞAR, Protokol Mensupları, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK ve diğer kamu kurumları ile siyasi parti ve STK'ların Atatürk Anıtına çelenk sunması ile başlayan kutlama programı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'mızın okunması ile devam etti.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajının okunmasının ardından programda Vali Yılmaz ŞİMŞEK ve Belediye Başkanı Emrah ÖZDEMİR, il protokolü, askeri erkân, öğrenciler ve vatandaşların bayramını kutladılar.

Günün anlam ve önemine değinen konuşmayı İl Jandarma Komutanlığından Jandarma Teğmen Numan ATALAY'ın yaptığı programda 30 Ağustos Zafer Bayramı temalı şiirler okundu.

Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK ve Niğde Belediye Başkanı Emrah ÖZDEMİR'in Valilik Makamında bayram tebriklerini kabul etmeleri ile devam eden kutlama etkinlikleri, Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK'in Niğde Öğretmenevinde verdiği resepsiyonun ardından sona erdi.

30-08-201930-08-201930-08-201930-08-2019

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.