NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı Niğde´ de Coşkuyla Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramının 93. Yıl dönümü Niğde´ de coşkuyla kutlandı. 26 Ağustos 2015 Çarşamba günü Zafer Yürüyüşü ile başlayan kutlama etkinlikleri 30 Ağustos 2015 Pazar günü Hükümet Meydanında yapılan kutlama programıyla son buldu.
30 Ağustos Zafer Bayramı Niğde´ de Coşkuyla Kutlandı

30 Ağustos Zafer Bayramının 93. Yıl dönümü Niğde´ de coşkuyla kutlandı. 26 Ağustos 2015 Çarşamba günü Zafer Yürüyüşü ile başlayan kutlama etkinlikleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü´nün düzenlediği Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nevzat TOPAL´ın konuşmacı olarak katıldığı okul yöneticilerine yönelik konferans ile devam etti. 30 Ağustos 2015 Pazar günü 09.30´da başlayan kutlama programına Niğde Valisi Necmeddin KILIÇ, Garnizon komutanı J. Alb.İbrahim TAŞKIN, Niğde Belediye Başkanı Faruk AKDOĞAN, Niğde Cumhuriyet Başsavcı Vekili Zafer YİĞİT, Niğde Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan GÖRÜR ve çok sayıda kurum müdürleri katıldı.Program çelenk sunma töreni ile başladı. Çelenk sunma töreninin ardından Niğde Valisi Necmeddin KILIÇ makamında tebrikleri kabul etti. Programın ikinci bölümüne Niğde Valisi Necmeddin KILIÇ, Garnizon Komutanı J. Alb.İbrahim TAŞKIN ve Niğde Belediye Başkanı Faruk AKDOĞAN´ın halkın ve askeri birliklerin bayramını kutlamasıyla başlandı. Akabinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN´ın kutlama mesajı okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı J. Yb. Şinasi BUDAKLI yaptı. Günün anlam ve önemiyle alakalı Şiirler okundu.Çeşitli yarışmalarda dereceye giren sporculara ödülleri takdim edilmesinin ardından tören geçişiyle program sona erdi. 

Yukarıkayabaşı Mah. Süleyman Fethi Caddesi No 28 51200 Merkez / NİĞDE - 03882323272

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.