NİĞDE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
13 Ekim Dünya Afet Risklerini Azaltma Günü etkinlikleri kapsamında okul ve kurumlarımızda deprem, yangın, tahliye ve KBRN tatbikatları yapılarak öğrenci ve öğretmenlerimize bilgilendirme yapılmıştır.
![13 Ekim Dünya Afet Risklerini Azaltma Günü etkinlikleri kapsamında okul ve kurumlarımızda deprem, yangın, tahliye ve KBRN tatbikatları yapılarak öğrenci ve öğretmenlerimize bilgilendirme yapılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/14170149_WhatsApp_Image_2022-10-14_at_16.50.18.jpg)
13 Ekim Dünya Afet Risklerini Azaltma Günü etkinlikleri kapsamında okul ve kurumlarımızda deprem, yangın, tahliye ve KBRN tatbikatları yapılarak öğrenci ve öğretmenlerimize bilgilendirme yapılmıştır.