Denetmenler İl Eğitim Denetmenleri Listesi

İl Eğitim Denetmenleri Listesi

 

İl Eğitim Denetmenleri Listesi

 

 

2012-2013 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

NİĞDE İLİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİM DENETMENLERİ BAŞKANLIĞI

BÖLGE DAĞITIM ÇİZELGESİ

G

R

U

P N

O

EĞİTİM

MÜFETİŞLERİNİN

ADI VE SOYADI

BÖLGE MERKEZİ

TEFTİŞ BÖLGESİNDEKİ OKUL VE KURUMLAR

 
 

 

 

N.Sami KAHRAMAN

Eğt.Den.Bşk.

Cuma ÖZDEMİR

Eğitim Denetmenleri Bşk.Yrd.

 

 

 

 

Niğde Merkez, Bor, Altunhisar, Çamardı, Ulukışla, Çiftlik İlçelerine bağlı merkez, kasaba ve köy İlköğretim okullarındaki her türlü ders, izcilik faaliyeti, egzersiz çalışmaları, yönetici ve öğretmenlere rehberlik, teftiş ve denetleme görevleri.

 

 

1

Yaşar KOÇ(BŞK)

Şerafettin BAYRAK

İllez AKPINAR

İsa ŞAHİN

Adnan EMİŞCİ

 

 

NİĞDE ALTUNHİSAR BOR

 MERKEZ İmam Hatip Ortaokulu, Gazi, Atatürk ,Hüdavend Hat.İşt.Eng., 23 Nisan Havacılar.,Ali Ulvi Arıkan,Niğde Ünv.E.Çetintürk Anaokulu,Papatya Anaok.Elmalı,Gümüşler,Koyunlu Namık Kemal,İçmeli Ş.D.Y.,Bağlama,Nar, Çarıklı M.Babar, Edikli Atatürk, Edikli Ş.A.Arıkan, Edikli Ş.İhsan Yarımkulak, Yeşilgölcük Yeni Mahal, Kayırlı Pınarcık,Hüyük,Fesleğen,Yeşilgölcük Cumhuriyet,Kırkpınar,Güllüce,,Mrk.Halk Eğt.Mrk.Mrk.Öğretmenevi ve Ak.San.Ok.Özel OTDÜ., ALTUNHİSAR Merkez, Köy ve Kasabalardaki İlkokul ve Ortaokulları,Altunhisar HEMrk.Öğretmenevi ve Ak.San.Ok. BOR Şehit Cihangir Bekiş AnaokuluFahri Kirt,Mehmet Akif Ersoy, 100. Yıl Yibo.,Menderes,,M.Rasim Dede,Veli Bengü,Bahçeli Gazi,Balcı 100.Yıl,Kayı,Postallı,Badak İÖO.KURUMLAR Özel Serhat Ders.Niğde Şb. ve Bor Şb.Şahin MTSK.Özel Niğde MTSK. Özel Öz Şahin İş Makinaları Op.Kursu,Özel Ensar Öz.Eğit. Ok. 

 

2

Derviş DOĞRU(BŞK)

Ali KODAL

Dilaver SELVİ

İbrahim İLHAN

Nurcihan SAĞNAK

 

 NİĞDE

ÇİFTLİK

BOR 

 MERKEZ Murtaza N.Uyanık, 75.Yıl M.Altuncu,Mehmet Emet Aydoğan,Zahide Sefer, Elma Şekeri, Sevgi Anaokulu, Atatürk Eğitimciler Anaokulu, Dr.Sadık Ahmet, Halil Kitapçı, Kemal Çetintürk, Hacıbeyli, Aşlama, Karatlı Fatma C.A.Yılmaz, Karaltı Ş,Ş.Yılmaz Dündarlı 100:yıl,Dündarlı Atatürk, Dikilitaş Ş.E.Çoban Gösterli, Kömürcü, Yeşilgölcük 75.Yıl T.Yüksel,  Özel Sungurbey, BOR  Asım Eren, Atatürk, Mehmet Güleç, Zafer, Gazi, Obruk,Halaç,Tepeköy Altınova,Tepeköy,Kızılca Atatürk, ÇİFTLİK Merkez,Köy ve Kasabalardaki ilkokul ve ortaokullar, Çiftlik HEMrk.,Çiftlik Öğretmenevi ve Ak.San.Ok.,KURUMLAR,Bor Parpucu Reh.Özel,Özel Niğde Çağan İhtiyaç Akademi Kursu,Final Ders. Gap MTSK, Star MTSK. Çiftlik Çağdaş MTSK. Açık Cezaevi,  

 

3

Ömer GÜNEY(BŞK)

Bekir KARAKÖSE

Burhan DEMİR

Hasan YİTER 

 

 NİĞDE

ÇAMARDI

BOR 

 MERKEZ Kanuni Sultan Süleyman, 19 Mayıs,Behzat Ecemiş, Cumhuriyet,Kemal Aydoğan,Nezihe Tahsin Kitapçı,Cumhuriyet Anaokulu, Alparslan,Kız M.Lis.Bünyesinde Anaokulu,Asım ve Zeynep Ecemiş,Anakucağı Anaokulu, Kiledere Ş.B.Tunçbilek ,Kiledere Ş.E.Eryılmaz,Çavdarlı Ş.E.Ünlü,Çayırlı Ş.A.Karagöz, Konaklı,Ovacık,Pınarcık M.Ş.,Yıldıztepe Ş.A.Saltık,Yıldıztepe Z.Erden,Bağlama A.Savaş,Yarhisar,Aktaş Y.Kabaca,Aktaş Yenimahalle, , Alay,Alay Ş.O. Önder, Kayırlı,Yeşilgölcük Osman Turgut Okulu BORC.Cığız Anaokulu,Toki Anaokulu,H.Ali Sebat Çorum,Bağdüz,Kamil Alakuş,Cumhuriyet, M.Özenç,  Kemerhisar Cumhuriyet,Etiler, Hisar, Sümer,Kılavuz.,Karanlıkdere, Bor HEMrk.Bor Öğretmenevi ve Ak.San.Ok. ÇAMARDI Merkez, Köy ve Kasaba İlkokul ve ortaokulları, Çamardı HEMrk.Çamardı Öğretmenevi ve Ak.San.Ok. KURUMLAR Uzman Ders. Umay Birey Ders. Rehberim Reha. Özel Öz Niğde Özel Eğ.Reh.Mrk.. Öz Nazar MTSK.Yeşil Bor MTSK. ,Kapalı Cezaevi, Akşemsettin Bilim Sant.Mrk.

 

4

Mustafa ACAR(Bşk)

Tahsin AKBULUT

Bekir AYGÜN

H.Cahit YALÇINKAYA

Yılmaz BAYSAL

Yusuf ÇUBUK

 

NİĞDE    

ULUKIŞLA

BOR

 

 MERKEZ Hazımtepeyran, Selçuk, Dumlupınar, Saruhan Eğt. Uy. Sakarya,Gönül Çiçeği Anaokulu, Vuslat Anaokulu,Vuslat Etüt Eğitim Mrk.,  5 Şubat, Memnune T. Altuncu, Hacıabdullah Ş.D.Demir, M.Avcı, Hasaköy Ş.C.Özcan,  Ağaçaşar,(Değirmenli İÖO.,A.Menderes, Atatürk) ,Tırhan, Fertek,Sazlıca, Tepeköy, Himmetli, Orhanlı, Orhanlı Orhangazi,Kumluca-Hamamlı Ö.Bilen Yeşilova,Kızılören, Uluağaç Ş.F.Eren ULUKIŞLA Merkez, köy ve Kasaba İlkokul ve ortaokulları, ÇPL.Büny. Uygl. Anaokulu, Ulukışla HEMrk.Ulukışla Öğretmenevi ve Ak.San.Ok.BOR Toki. 29 Ekim, Bekir Sami Baran, Yunus Emre, Çukurkuyu Fatih, Çukurkuyu Dr.F.Erol,Balcı,Gökbez.İmam Hatip Ortaokulu, KURUMLAR Özel Amerikan Kül.Der.Dil Kursu,Özel Sınav Der.Ders.Niğde Şb. ve  Bor Şub. ,., As-Bor MTSK, Özel Ataç MTSK, Nevbahar Reha. 

 

 

 Yayın:18.12.2012 - Güncelleme:19.12.2012 - 16:09 - Görüntülenme:5182